0(212)291 53 56
             
Hizmetlerimiz
E-Bülten
İsim
E-Mail
 
Yaşlı Bakıcısı
Diğer Sitelerimiz

Çocuk Gelişimi Mezunu

Çocuk Gelişimi Mezunu Ablalar

Çocuk gelişimi ve eğitimi ile ilgili bilgi, beceri, tutum ve davranışları çok iyi bilen, hangi yaş düzeyindeki çocuklara ve gençlere ne kazandırılacağı hakkında bilgi veren, çocuğun tüm gelişimlerini destekleyen (fiziksel, psiko-motor, zihinsel, dil, sosyal ve duygusal), plan yapan, uygulayan, insan ilişkileri ve empatiye önem veren, çocuk sağlığı ve hastalıkları konusunda bilgi sahibi olan, özel eğitime muhtaç çocukların gelişimlerine ve uyumlarına yardımcı olan; drama, basit beden eğitimi hareketleri, müzik çalışmaları, sanat ve ana dili etkinlikleri yapan, çocukları tanıma tekniklerini uygulayan elemanlar.

Görev Tanımları:

• Çocuklar ile ilgilenerek ihtiyaçlarına yardımcı olmak,
• Dersleri ve gelişimleri konusunda yardımcı olmak,
• Aldıkları eğitim ile gelişime destek yönlendirmelerde bulunmak,
• Çocukların güvenebileceği örnek bir arkadaş olmak,

Çalışma Şekli Yatılı:

Yatılı tam zamanlı  haftada bir gün 24 saat izin kullanırlar aile ile yapılan anlaşma gereği hafta içi veya hafta sonu izin kullanılır.
 
Çalışma Şekli Gündüzlü:

Günde 8 veya 9 saat çalışırlar – Cumartesi ve Pazar izin  kullanırlar.

Çocuk gelişimi çocuk eğitimi Eve çocuk bakıcı İngilizce bilen bakıcı Evde çocuk bakıcılığı İngilizce bilen çocuk Çocuk bakıcısı bakıcısı bakıcılar
Özel Şoför
Dadı
Bebek Bakımı
Bahçıvan
Ziyaretçiler
Tekil :
Çoğul :
 
 
Damla Bilişim

Valid XHTML 1.0 Transitional

Evpersoneli.net Damla İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Temizlik Gıda Bilişim Sanayii Tic.Ltd. Şti. ne bağlı bir sitedir.
Damla İnsan Kaynakları Ltd. Şti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu, 22/12/2005 tarihli 100 sayılı izin belgesiyle faaliyet göstermektedir.