0(212)291 53 56
             
Hizmetlerimiz
E-Bülten
İsim
E-Mail
 
Yaşlı Bakıcısı
Diğer Sitelerimiz

Damla İnsan Kaynakları

Damla İnsan Kaynkaları

Damla İnsan Kaynakları Eitim ve Danmanlk Hizmetleri Ltd. şti. İstanbul/Harbiye' de özel ve resmi kurumlar ile evlerin temizlik, hizmetli personel, kalifiye eleman gibi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Ekim 2005' te kurulmuştur.

Firmamız, Aralık 2005 de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu nun 19/04/2012 tarihli 100 sayılı izin belgesiyle ÖZEL İSTİHDAM BÜROSU olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz:

a. Tüm özel ve resmi kurumlar ile ailelerin temizlik, hizmetli personel, kalifiye eleman gibi ihtiyaçlarına tam ve eksiksiz cevap verebilmek,

b. Tanımlanmış kalite, hizmet ve iş süreçlerinde minimum maliyetlerle maksimum verim elde etmek,

c. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedeflemek ve bu amaca ulaşmak için gerekli tüm yükümlülüklerini tam ve eksiksiz yerine getirmek,

d. Gerek eğitimli, gerekse eğitim almakta olan kalifiye personelinin; mesleğinin gerekleriyle donanması için tüm adımları atmak,

Vizyonumuz:

Faaliyet alanının gerektirdiği tüm yasal ve hukuki prosedürü yerine getirmek, haklı müşteri kavramı ve kaliteli hizmet prensiplerinden ödün vermeden kurumsal vizyonunu, personel iş ve hizmet süreçleri ile sürekli gelişime açık tutmak.

Özel Şoför
Dadı
Bebek Bakımı
Bahçıvan
Ziyaretçiler
Tekil :
Çoğul :
 
 
Damla Bilişim

Valid XHTML 1.0 Transitional

Evpersoneli.net Damla İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Temizlik Gıda Bilişim Sanayii Tic.Ltd. Şti. ne bağlı bir sitedir.
Damla İnsan Kaynakları Ltd. Şti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu, 22/12/2005 tarihli 100 sayılı izin belgesiyle faaliyet göstermektedir.