0(212)291 53 56
             
Hizmetlerimiz
E-Bülten
İsim
E-Mail
 
Yaşlı Bakıcısı
Diğer Sitelerimiz

Dadılık Hizmeti

Bir dadılık firması ile çalışmak en uygun olan yoldur. Dadılık firmalarında birçok şehirde hizmet veren pek çok dadı bulabilirsiniz. Çocuğunuz için güvenilir, tecrübeli ve sorumluluk sahibi birini bulmak söz konusu olduğunda araştıracak ve endişelenecek birçok şey var.

Herkes gibi siz de çocuğunuzun ihtiyacı olan şeyleri karşılayacak ve zorunluluklarını yerine getirecek birini bulmanız gerektiğinde dadılık hizmetlerinden yararlanmak size oldukça yararlı olacaktır.

Danışabileceğiniz çok sayıda firma bu alanda hizmet vermektedir. Yapmanız gereken şey hangi firmaların size yakın hizmet verdiğini araştırmak ve hizmetlerini karşılaştırmaktır.

İhtiyacınız olan dadı hakkında birlikte çalışabileceğiniz bir firmada arayacağınız özellikler;

-Ajansın dadıyı tanımak için hangi adımları attığını öğrenmelisiniz. En azından kişi üzerinde kapsamlı bir özgeçmiş kontrolü yürütmelidirler. Yalnızca kişinin deneyimlerini yazmamalı, adaylarla konuşup onlardan gerekli bilgileri almalıdırlar.

-Bazı firmalar dadılar için eğitim de verebilmektedirler. Bu da fazla tecrübesi olmayanlara bilgi sahibi olma ve çocuğunuzun hayatında her günkü kararları verebilmek için gerekli becerileri kazanma olanağı sağlayacaktır.

-Dadılık Firmaları birçok kişinin ihtiyacını karşılayacaktır. Sizin bir dadıda önemli bulduğunuz herkes için aynı şekilde önemli olmayabilir. Eğer firma ihtiyaçlarınıza uygun bir dadı sağlıyorsa, çocuğunuzun yanı sıra sizinle de yoğun bir görüşme yapmalıdır. Burada yapmanız gereken buna izin vermektir. Bu sayede sizin için en uygun olan adaylarla sizi görüştüreceklerdir.

-Dadı seçerken ve firma ararken acele etmeyin. Dadılar önceden incelendiği için güvende olabilirsiniz. Uygun olmayan adayları elemek için endişelenmeyin. Hizmetten faydalanan diğer ailelerle görüşüp referans alabilir, deneyimleri ve dadının verdiği hizmetin kalitesi hakkında bilgi edinebilirsiniz. En iyi dadı ajansını bulmak ve size uygun hizmetten faydalanmak mantıklı olacaktır.

Dadı Dadınız Evinizde Dadılar Dadılık Dadılık İş İlanları Dadılık İlanları
Özel Şoför
Dadı
Bebek Bakımı
Bahçıvan
Ziyaretçiler
Tekil :
Çoğul :
 
 
Damla Bilişim

Valid XHTML 1.0 Transitional

Evpersoneli.net Damla İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Temizlik Gıda Bilişim Sanayii Tic.Ltd. Şti. ne bağlı bir sitedir.
Damla İnsan Kaynakları Ltd. Şti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu, 22/12/2005 tarihli 100 sayılı izin belgesiyle faaliyet göstermektedir.