0(212)291 53 56
             
Hizmetlerimiz
E-Bülten
İsim
E-Mail
 
Yaşlı Bakıcısı
Diğer Sitelerimiz

Şoför Arayanlar

Şoför arayanlar, her meslekte olduğu gibi şoförlük mesleğinin de öncelikli kriterlerini göz önünde bulundururlar.

Aradığımız şoför adayında belirleyeceğimiz kriterlerde şu özelikleri de dikkate almamız gerekmektedir;-Sabır;
Şoför adayımız trafiğin akışını iyi değerlendirmeli ve bu akışı bozmayacak bir biçimde araç kullanmalı. Trafikte a noktasından b noktasına gitmesi gereken tek kişinin kendisi olmadığını, tek acelesi olan veya yetişilecek işi olanın kendisi olmadığını bilecek.

-Bilinç;
Yol ve hava şartlarına bağlı olarak aracında yaptığı herhangi bir hareketin ne tür sonuç getireceğini bilmeli ve buna göre aracını kullanmalı. Yağışlı ve sisli havalarda takip mesafesi bırakmalı, hızı arttıkça takip mesafesini buna göre ayarlamalı.

-Dikkat;
Etrafında, önünde, arkasında, sağında ve solunda neler olup bittiğini sürekli izleyecek hatta görüş mesafesi dahilinde trafiği sürekli takip ederek kimin ne tür bir davranışı olabileceğini ve kendisini nasıl etkileyeceğini kestirerek önlemini almalı.

-Kurallara istisnasız uyum

-Saygı;
Yayaya veya sıkışık trafikte yan yoldan çıkmaya çalışan araçlara yol vererek insanların işlerini kolaylaştıracak ve bu arada kendisinin aslında bir şey kaybetmediğini bilecektir.

Şoför ararken belirlediğimiz tüm bu ve benzeri özelliklerin yanı sıra adaya görevini de açık bir şekilde anlatmalıyız.

Örneğin;

-İş programı yapmak
-Araç, gereç ve ekipman ihtiyacını belirlemek
-Aracın trafik muayenesinin yapılmasını sağlamak
-Aracın motorlu taşıtlar vergisi ve sigorta işlemlerinin yapılmasını sağlamak
-Araç bakım kayıtları tutmak
-Gelir ve gider kayıtları tutmak
-Aracın bakım tarihini belirlemek
-Aracın temizliğini sağlamak v.b

Firmamız konuyla alakalı tüm çalışmaları titizlikle uygulayarak bu yöndeki ihtiyaçlarınızı karşılamak için gereken faaliyetleri sürdürmektedir. İhtiyacınız halinde bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Özel Şoför arayanlar Şoför Arayanlar İstanbul Şoför Arayanlar Ankara Şoför Arayanlar İzmir Şoför arayanlar Antalya Özel Şoför Arıyorum Özel Şoför Aranıyor Özel Şoför İlanları
Özel Şoför
Dadı
Bebek Bakımı
Bahçıvan
Ziyaretçiler
Tekil :
Çoğul :
 
 
Damla Bilişim

Valid XHTML 1.0 Transitional

Evpersoneli.net Damla İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Temizlik Gıda Bilişim Sanayii Tic.Ltd. Şti. ne bağlı bir sitedir.
Damla İnsan Kaynakları Ltd. Şti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu, 22/12/2005 tarihli 100 sayılı izin belgesiyle faaliyet göstermektedir.