0(212)291 53 56
             
Hizmetlerimiz
E-Bülten
İsim
E-Mail
 
Yaşlı Bakıcısı
Diğer Sitelerimiz

Profesyonel Dadılar

Profesyonel Dadılar

Özellikleri

Çocuklarınız için gerekli tüm detaylarla ilgilenecek, güvenilir, eğitimi bu yönde almış profesyonel ve tecrübeli elemanlar. Aile yaşantısı düzenli, güler yüzlü, sabırlı ve gerektiğinde inisiyatif alabilen bakıcılar.

Görev Tanımı:

Çocuğun günlük bakımını yapmak, çocuğun bulunduğu ortamın temizlik ve düzenini sağlamak, çocuğun beslenmesini sağlamak, beslenme için kullanılan araç ve gereçlerin temizliğini yapmak. Çocuğun gelişimi konusunda gerekli ortamları yaratarak çocuğun yaşına göre basit etkinlik malzemeleri hazırlamak.

Çalışma Şekli Yatılı:

Yatılı tam zamanlı haftada bir gün 24 saat izin kullanırlar aile ile yapılan anlaşma gereği hafta içi veya hafta sonu izin kullanılır.
 
Çalışma Şekli Gündüzlü:

 Günde 8 veya 9 saat çalışırlar – Cumartesi ve Pazar izin kullanırlar

Dadı Dadılar Eğitimli dadı Dadılık İngilizce bilen bakıcı Evde çocuk bakıcılığı Profesyonel bebek bakıcısı İngilizce bilen çocuk bakıcısı
Özel Şoför
Dadı
Bebek Bakımı
Bahçıvan
Ziyaretçiler
Tekil : 2277
Çoğul : 2591
 
 
Damla Bilişim

Valid XHTML 1.0 Transitional

Evpersoneli.net Damla İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Temizlik Gıda Bilişim Sanayii Tic.Ltd. Şti. ne bağlı bir sitedir.
Damla İnsan Kaynakları Ltd. Şti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu, 22/12/2005 tarihli 100 sayılı izin belgesiyle faaliyet göstermektedir.