0(212)291 53 56
             
Hizmetlerimiz
E-Bülten
İsim
E-Mail
 
Yaşlı Bakıcısı
Diğer Sitelerimiz

Hasta Bakıcılığı

Hasta insan; sıhhati bozulan, ızdırap çeken ve hayatından endişe eden İnsandır.
Hasta bakıcılığı; hastaya bakmak ve onu rahat ettirmek sanatıdır.

Her hasta ister hastahanede, ister evinde bulunsun etrafından daima yakın alaka, yardım ve ihtimam bekler.En ufak bir söz ve hareket onu kırar ve üzer. Üzüldükçe de sıhhati daha çok bozulur.

Hastalara nasıl muamele edilmesi lazım geldiğini ve onlara en iyi şekilde nasıl faydalı olunabileceğini hemen herkesin bilmesi icabetler. Muhakkak ki hasta ile ve dertli insanlarla uğraşmak kolay iş değildir. Fakat bu zor olduğu kadar da lüzumlu ve şerefli bir iştir.

Hastaya ve dertli insanlara faydalı olmak için çalışmak, ancak iyi insanların yapabileceği bir iştir. İyi insan olmayanlar hasta ve dertlilere faydalı olamazlar.

Fakat iyi insan olmak kafi gelmez; bunun yanında, bu bakımdan bilgili olmak da şarttır. Hastasına faydalı olmak için ne yapacağını, nasıl hareket edeceğini bilmeyen bir insan ne kadar çırpınsa dahi arzu ettiği iyi neticeyi alamaz.

Hasta Bakıcılar;

1- İyi İnsan Olmalı.
2- Dikkatli ve Bilgili Olmalı.

Hasta Bakıcı Hasta Bakıcı Arayanlar Hasta Bakımı Hasta Bakıcısı Hasta Bakıcılar Hasta Bakıcılığı
Özel Şoför
Dadı
Bebek Bakımı
Bahçıvan
Ziyaretçiler
Tekil :
Çoğul :
 
 
Damla Bilişim

Valid XHTML 1.0 Transitional

Evpersoneli.net Damla İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Temizlik Gıda Bilişim Sanayii Tic.Ltd. Şti. ne bağlı bir sitedir.
Damla İnsan Kaynakları Ltd. Şti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu, 22/12/2005 tarihli 100 sayılı izin belgesiyle faaliyet göstermektedir.